Výkup a zástava hodinek

Pokud jste se rozhodli, že rychle potřebujete prodat vaše luxusní hodinky proto, že potřebujete peníze, nebo proto, že jste si koupili jiné a tyto už nechcete nosit, přijďte k nám.
Vaše luxusní značkové nové i použité hodinky vykoupíme a finanční částku obdržíte ihned a v hotovosti na místě.
Už nevymýšlejte, kde prodat hodinky Zástava hodinek, ale přijďte k nám. I když naší prioritou jsou zástavy hodinek, nevadí, když nám je nabídnete k rychlému výkupu a za hotové.

hodinky s hnědým páskem a černým ciferníkem

Značkové originální hodinky od vás vykoupíme za nejlepší cenu. Spokojeni budete vy i my.
Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky a domluvte si s námi schůzku, kde určíme výkupní cenu.
Cena je závislá na značce a modelu. Dále se odvíjí od stáří a stavu hodinek, potom, jaké mají hodinky potřebné příslušenství, jako je originální krabička a doklady k hodinkám, certifikáty, návod, karty s referenčním číslem.
Vykupujeme například Rolex, Hublot, Franck Muller, Bovet, Omega a mnoho dalších značek.
Pokud vlastníte švýcarské luxusní hodinky a nutně potřebujete peníze v hotovosti, obraťte se na naši společnost a domluvte si další schůzku na naší pobočce.
Hodinky zdarma oceníme a domluvíme se, zda máte zájem na výkup, nebo je dát pouze do zástavy a pak si je opět vyplatit.
Jsme specializovaná kancelář. Rychle a diskrétně vám umožníme získat potřebnou finanční částku za vaše hodinky.

pánské kapesní hodinky

Naše pobočky najdete po celé Praze, v Brně, Olomouci, Plzni, Ostravě, Českých Budějovicích, Pardubicích, Hradci Králové, Trutnově, Jihlavě, Ústí nad Labem, Teplicích, Karlových Varech, Kolíně, Kladně, Znojmě, Zlíně, Mladé Boleslavi, Bratislavě, Liberci.
Zavolejte kdykoliv a domluvte si schůzku.

Naše firma vám také pomůže prodej luxusních hodinek inzerovat v privátní sekci či veřejně. Máme v tomto oboru velké zkušenosti, dobré jméno a širokou klientelu. Poradíme vám nejvhodnější způsob, jak na to.
Nákup, výkup a prodej použitých luxusních hodinek je naší specializací, kdy vám budou poskytnuty jen ty nejlepší služby.