Dopřejte si jedinečný zážitek

Jít do kina nebo do divadla, to už dnes patří k běžným činnostem, které si zvolíte pro volný večer. Koncerty mohou být někdy vytržením z nudy a přinést pořádnou dávku adrenalinu, ale ani to vždy není tím, co právě hledáte. Ať už přemýšlíte o programu pro svou rodinu, partu přátel, nebo dokonce hledáte originální nápad na rande, je to vždy náročný úkol. Vytržení z nudy a jedinečný zážitek vám může nabídnou úniková hra Pardubice. Pusťte se do něčeho, co pro vás bude výzvou, kde se budete bavit i bát zároveň. Nabízíme vám jedinečnou příležitost vykročit ze stereotypu moderní konzumní zábavy a stát se přímou součástí děje.

hra

Pojďte si vyzkoušet, jaké to je řešit záhady, luštit tajné kódy a hledat skryté nápovědy. Odhalením jedné indicie se dostanete k další. Každá další vyluštěná šifra vám přivede blíže k vytouženému úniku. Ve chvíli, kdy za vámi zaklapnou dveře, spustí se časomíra. Je jen na vás, jak rychle, pokud vůbec se dostanete z naší místnosti ven. Vše je doplněno odpovídajícími kulisami, světelnými i zvukovými efekty. Každý si u nás najde to svoje.

Přijďte si k nám zažít jedinečnou atmosféru, potrénovat své mozkové buňky a užít si skvělou zábavu s přáteli nebo rodinou. Naše úniková hra je vhodná pro dva až pět hráčů, na vyluštění všech hádanek máte celkem 90 minut. Nemusíte se bát, po uplynutí vymezeného času nezůstanete uzamčení uvnitř, pustíme vás ven. Na druhou stranu, pokud se dokážete dostat ven před koncem limitu, můžete svůj výsledek porovnat s ostatními týmy, které už se zúčastnily. Třeba to budete vy, kdo určí nový rekord.

tmavá mistnost

Nebojte se nás oslovit i pokud přemýšlíte o netradiční teambuildingové aktivitě pro své zaměstnance, únikovka může být vítaným zpestřením v řadě splývajících podnikových večírků. Buďte o krok napřed a dopřejte svým zaměstnancům skutečnou zábavu.