Dřevěné schodiště na míru

Máte doma schodiště, po kterým se už bojíte chodit, protože je v otřesném stavu? Pokud ano, tak neváhejte a vyměňte ho dřív, než bude pozdě. Schodiště je totiž velice důležité a mít ho ve špatném stavu, je vážně ohrožující. Schodiště by mělo být hlavně bezpečné a mělo by splňovat i další funkce, jako je opěrný bod. Také by mělo bít zábradlí, které je pevně spjaté se zdí, či jinou pevnou konstrukcí. Pokud je Vaše schodiště ve špatném stavu, tak neváhejte a nechte si udělat nové dřevěné schody, které budou dominantou Vaší místnosti.

dřevěné schody

Pokud zvolíte firmu fa-havlíček, tak se můžete těšit na to, že Vaše schodiště bude udělané kvalitně a vydrží Vám celou věčnost. Firma je tu už od roku 1987 a za tu dobu získali mnoho zkušeností a to jak ze zahraničního, tak z domácího trhu. Firma má vlastní tým projektantů, kteří pracují se speciálním softwarem, díky kterému jsou všechny výrobky udělané přesně na míru. Samozřejmostí je, že pro svojí výrobu využívají pouze kvalitní materiál, který je osvědčený a mají s ním velké zkušenosti. Firma řeší kompletní zakázky na klíč a má kreativní přístup v oblasti designu. Také mají certifikáty podloženou odbornost a působí i po Evropě.

dřevěné schody

Na jejich internetových stránkách se můžete podívat na všechny jejich výrobky a také na spoustu fotografií z již realizovaných výrobků. Mimo výrobu a instalací schodiště, se firma zabývá také vybavením interiéru, obložením stěn, či vchodovými a interiérovými dveřmi. Dále se můžete těšit na práce, jako je obložení krbových vložek, či další drobné práce. Kontaktovat firmu můžete buď telefonicky, nebo nezávaznou poptávkou, na kterou Vám rychle odpoví.

Pokud tedy sháníte kvalitní schodiště, které vydrží dlouhé desítky let, tak se obraťte na tuto společnost. Určitě nebudete litovat a Vaše schodiště bude opět dominantou místnosti a všichni Vám ho budou závidět.