Hodí se do kanceláří, domů i bytů – klimatizace

Zařízení, které nám má primárně pomoci od horka v letních měsících. Jenomže toho v dnešní době už umí daleko více. Jsou skvělými čističkami vzduchu a umí i udržet požadovanou teplotu. Tak se pojďme podívat na klimatizace praha.

Ty se dají instalovat snadno do každé domácnosti. Rodinné domy, ale i bytové jednotky můžeme snadno a bez velkých zásahů vybavit právě touto jednotkou. Existuje několik verzí. Pokud si nebudete jistí s výběrem, tak vám pomohou profesionálové, kteří vezmou v potaz jak velikost místnosti, tak technické parametry, ale i všechna vaše přání.

obývací pokoj, pohovka

A jaká další esa mají klimatizace v rukávu?

Eso první – čistička vzduchu

Zařízení umí vzduch nejenom ochlazovat, ale také čistit a to pomocí mnohých filtrů, které jsou v něm zabudovány. Přiváděný vzduch z venkovního prostředí zbaví prachu, pylu, ale také bakterií a dokonce i smogu z ulice. Díky tomu dýcháte doma pokaždé čistý a zdravý vzduch.

Eso druhé – ochlazení v létě

Snad nejlepší věc, kterou zařízení umí. Velice brzy jsme si na to zvykli v kancelářích a administrativních budovách, kde je toto zařízení už roky namontováno. Ovšem nyní ho můžete mít klidně doma v obýváku nebo ložnici. V letních měsíčcích už nebudete muset zažívat žádné parno a nebudete se doma tolik potit.

moderní byty

Eso třetí – žádné větrání okny v zimě, pomůže vám udržet v obydlí požadovanou teplotu

Optimalizace teploty je její specialita. V zimních měsících, kdy musíme větrat okny, abychom vzduch v místnosti alespoň trochu „vyvětrali“ neboli obměnili, je velká škoda otevírat celé okno, abychom vyvětrali. Pouštět si tak do domácnosti mráz nebo zimu z venkovního prostředí je nepříjemné. Doma máme hezky teploučko, zatopeno a přeci se celý den netopí jen tak zbůhdarma, abychom to pak najednou všechno to teplo vyvětrali a měli doma zase zimu. Klimatizace vám pomůže s tímto nešvarem. Díky ní totiž nemusíte větrat okny. Pomůže vám udržet v místnosti konstantní teplotu, aniž byste větrali, ale přitom vám zároveň bude do domácnosti přivádět neustále čistý a čerstvý vzduch z venkovního prostředí. Velká výhoda, když vezeme v potaz, že se stejně veškeré energie neustále zdražují.