Kdo si hraje, nezlobí

Ne každý je kulturně založený. Někdo má prostě rád hlavně zábavu. Zajímavý článek o tak trochu jiných kulturních akcích a to o akcích plných zábavy najdeme například zde:

piškvorky

Někdo si třeba rád hraje. Hrají si nejen děti. Zábavu k životu potřebujeme. Jsou lidé, kteří život pojali jako jednu velkou zábavu a v tomto duchu zkrátka žijí. Nicméně je celá řada lidí, kteří s přibývajícím věkem si na sebe nakládají čím dál více. Ale i oni by si měli umět říci dost a měli by se umět pobavit. Měli by se umět pobavit se svými dětmi, aby děti viděli, že rodičové nejsou žádní škarohlídi, ale měli by jednou za čas zajít prostě jen tak za zábavou.

šachy

O kvalitní a dobré zábavě mají lidé samozřejmě různé představy. Pro někoho je nejlepší zábavou vyrazit do hospody nebo kavárny a pokecat s kamarády či kamarádkami. To je určitě skvělý způsob. Nicméně někteří lidé mají prostě rádi akci. Tito lidé kvitují s nadšením aktivity jako například lanové centra, paintball, motokáry a podobně. Možná by tito lidé také vyrazili rádi na únikové aktivity.

Únikové hry pro dospělé

Oč se jedná? Znáte Pevnost Boyard? Určitě jste si čas od času říkali, že byste si rádi něco podobného vyzkoušeli. V současné době máte jedinečnou příležitost díky takzvaným únikovým hrám.

Úniková hra je taková, při které jsou hráči zavřeni v určité místnosti, kde plní úkoly, které vedou k vyřešení určitého případu. Samozřejmě součástí je celá řada nástrah a jejich překonávání a to vše v určitém časovém limitu. Je třeba se zorientovat, najít indicie, které pomohou k řešení. Na vlastní kůži hráči zažívají dobrodružství, je to něco zcela jiného, než když hrajete počítačovou hru.
Únikové hry jsou různé. Liší se ve složitosti i v zaměření. Každý má jiné zájmy. Někdo bude preferovat hru ve středověké Praze, někdo si rád užije vesmírnou odyseu. Některé hry jsou určené výhradně pro dospělé, některé jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

figurky

Samozřejmě největší nabídku těchto her naleznete v Praze, ale rozhodně nejen tam. Celá řada her je k mání také v dalších větších městech jako například v Brně, Ostravě, Olomouci nebo Plzni.

Nezařazené