Jak zaujmout na online seznamce

Lidé navštěvují online seznamky z různých důvodů. Někdo je v reálném světě příliš ostýchavý, jiný si zase neví rady, jak a kde svoji drahou polovičku najít nebo chce jen vyzkoušet něco nového. Jestliže také patříte mezi ty, kteří tomuto fenoménu podlehli, tak se nacházíte na správném místě.
vyčkávání s překvapením
První dojem je důležitý
Tohle pravidlo platí jak v běžném životě, tak i na internetu. Neukvapujte se a výběr profilové fotografie, která se vašemu potencionálnímu protějšku zobrazí jako první, pečlivě zvažte. Důležité je, aby byla dokonale ostrá a byl vám na ní vidět obličej. Nikoho nezaujme rozmazaná fotografie, kde je pouze půlka tváře. Další bonusové body získáte za přirozený úsměv, přehnané pózy a vyšpulené rty jsou k smíchu.
Další na řadě jsou informace, které o sobě poskytnete. Rozhodně není nutné o sobě prozradit úplně všechno. Zároveň je však na místě aspoň několik podstatných informací uvést.
romantika na kole
Na prvním místě upřímnost
Přesně tak. Nemá smysl si hrát na něco, co ve skutečnosti nejste. Je pochopitelné, že online seznamování k tomu dost svádí a každý se chce ukázat v tom nejlepším světle, ale věřte, že to nemá význam.
Představte si situaci, že se seznámíte se zajímavým protějškem, nějakou dobu si píšete a pak dojde k první opravdové schůzce. Najednou však vyjde najevo, že místo dvacetileté štíhlé blondýny jste třicetiletá bruneta kyprých tvarů. Váš protějšek se bude cítit podvedený, z rande odejde a vy budete za hlupáka. Z tohoto důvodu je důležité si nevymýšlet a je fuk, jestli jste muž či žena.
Buďte však ale obezřetní a neprozrazujte o sobě příliš důvěrné informace. Přesná adresa bydliště a telefonní číslo na online seznamku rozhodně nepatří. Když napíšete krátký odstavec o vašich koníčcích, oblíbené hudbě a vaší povaze, tak to úplně postačí. Díky tomu si o vás protějšek udělá trochu obrázek a bude snazší začít konverzaci.
čtení zpráv
Předcházejte nedorozuměním
Velice podstatná informace je i to, co vlastně hledáte. Jestliže hledáte partnera pro vážný vztah, tak to napište. Předejdete tím tomu, že vám budou psát lidé, kteří hledají třeba jen lásku na jednu noc.
Do ničeho se nenuťte
Tohle je velmi důležitá rada na závěr. Jestli už svůj profil máte vytvořený, tak se může stát, že čas od času se s vámi bude chtít seznámit i někdo, kdo je vám nesympatický. Neostýchejte se takového člověka odmítnout. Pokud i přes váš nezájem nedá pokoj, tak si jej zablokujte. Nemarněte svůj čas s někým, kdo za to nestojí.

Nezařazené