Laser Game

Dvě arény a dalších několik typů hry. Laser game v našem hlavním městě je místo, kde můžete zažít adrenalin, zábavu, napětí, akci a střílení. Umíte dobře mířit a máte nějaké zkušenosti se zbraněmi? V tom případě si můžete vybrat typ hry již pro pokročilejší hráče. Zavítali jste k nám poprvé a ještě nevíte, co to všechno obnáší? Pak si můžete vybrat mód hry pro začátečníky, prožít trochu toho adrenalinu a kopu zábavy. Po jedné hře se zřejmě nestanete experty, ale v případě příští hry už budete všechno znát a vědět, jak máte postupovat, takže už se budete řadit mezi pokročilejší. Hráváte běžně a všechno už znáte? V tom případě volte mód hry pro experty.
Vytvoříte dva týmy s různým počtem členů. Počet členů by však měl být na každé straně stejný nebo vyrovnaný. Následuje výběr ze dvou základních arén.

DSC_0203

Dvě arény

  1. Tajemný labyrint – V tajemném labyrintu není vidět ani na krok. Ovšem můžete se zorientovat pomocí moderních laserových prvků na stěnách. Ideální pro větší skupiny hráčů.
  2. Aztécké ruiny – Starodávná zákoutí aztéckých ruin už čekají, až vám budou moci krýt záda při střelbě nebo poskytovat úkryt, ze kterého všechny nepřítele zlikvidujete. Aréna je vhodná pro menší týmy.

Zahrát si může přijít kdokoliv. Arény jsou dostupné pro ženy i muže a to jak pro děti, tak i pro dospělé. Laser game Praha je střílečka vhodná pro všechny věkové kategorie.
Do rukou dostanete speciálně upravenou laserovou zbraň. Z té se střílí pomocí paprsků. Na vašem těle bude připevněná vesta, která bude zachycovat zásahy. Vítězí samozřejmě ten tým, který získá více zásahů. Porazte všechny své nepřátele.

lasergame_aztec05

Bojíte se, že to bude bolet? V tom případě vás naprosto uklidníme. Zásahy jsou bezbolestné. Nejedná se o žádné kuličky či náboje. Jedná se pouze o světelný paprsek. Proto je hra vhodná naprosto pro každého i pro dámy, které by jistě nechtěly mít modřiny. Tento způsob vám nezpůsobí žádné šrámy na těle, což je velká výhoda, a zároveň je nabitý energií, adrenalinem a zábavou.