Oslavte své narozeniny netradičně

style=“margin:2pt 0cm 0.0001pt“>Neoslavujte doma

Oslavy narozenin se pořádají obvykle v rodinném kruhu, a pokud se jedná o nějaké významné výročí, zejména u seniorů, spojené např. se Zlatou svatbou, může oslava probíhat někde mimo domov, např. v pronajatém salónku sokolovny, kulturního domu atp. Toto vše jsou obvyklé postupy a možná mnohé z vás překvapí, že by to mohlo být i jinak. Zkuste oslavu naplánovat do zcela odlišného prostředí. Kam?

rodinná oslava

Zkuste to na samotě „u lesa“ – znáte legendární film „Na samotě u lesa“? Ve filmu sice tolik nevyznělo, že by šlo o osamělé stavení, kde je božský klid, ovšem může to být pro vás velmi inspirativní v tom smyslu, že si zajistíte ubytování v privátu někde doopravdy daleko od civilizace. Jednou z takových oblastí je Třeboňsko, prostředí rezervace Stará řeka, případně na Nové řece mezi Stráží nad Nežárkou, Třeboní a Veselím nad Lužnicí. Možná si tu uvědomíte, jak zásadní je klidné prostředí, a to nejen pro narozeninové párty.

Oslavujte na horách – ještě větší klid lze nalézt v horském prostředí, tam jsou navíc častokrát k dispozici krásné výhledy do krajiny, a tak nemusíte spoléhat jen na domácí prostředí vašeho skromného příbytku či malé zahrady. Pronajměte si chalupu někde ve svahu, na prosluněné jižní stráni či na okraji lesa, kde se budete cítit příjemně, a zároveň kde lze oslavu vylepšit i o výlet do blízkého okolí.

kouzelnické rekvizity

Pozvěte kouzelníka

Kouzelník na oslavu je vítaným zpestřením v podstatě pokaždé, pokud není atmosféra příliš sevřená, což ovšem u rodinných oslav nebývá. Kouzelník dovede vzbudit v lidech zvědavost a přirozenou touhu odhalit triky a porozumět jim a zároveň se nechat unášet klamavými momenty, které naše smysly nedokážou odhalit. Kouzelníci potěší dětské osazenstvo kolem stolu, stejně jako dospělé na svatební hostině, mohou vystupovat v uzavřených místnostech i v exteriéru, záleží na vás, jak byste rádi koncipovali jeho vystoupení a vylepšili významné dny a výročí vašich blízkých.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup