Revoluční PR články

Od základní verze Pr článků jsme upustili a vytvořili jsme nový koncept Pr článků, který je ještě efektivnější a v dnešní době více splňuje vysoké nároky na zpětné odkazy internetových vyhledávačů.

prohlížeče

Texty jsou doplněné o obrázky. Tyto obrázky vždy souvisí s daným tématem, jedná se o dva až 3 obrázky. Texty mají 1800 znaků. Jejich cena je 500 Kč za jeden text. Každý text je originální, nejedná se o žádnou kopii ani duplikát. Každý je originální a napsaný pomocí našich copywriterů. Článek se píše vždy na klíčové slovo, které si zadáte nebo na kterém se dohodneme. Vypracujeme vám konkrétní rozbor klíčových slov, která se často na Googlu nebo Seznamu vyhledávají, a zjistíme, jak často a kolik lidí tato slova vyhledává. Vše vám zašleme a podle toho se můžete rozhodnout, nebo si sami zvolit klíčová slova.

Ovšem ta jsou velice důležitá pro celé SEO. Abychom mohli být úspěšní a mohli posunout vaše internetové stránky do popředí vyhledávačů, potřebujeme k tomu i kvalitní a často vyhledávané výrazy, na které vám napíšeme originální texty. Každý text je napsán na jedno klíčové slovo. Klíčové slovo může být jeden výraz nebo sousloví čili například tři nebo i čtyři slova. Běžně se však používá co nejkratší. Místo klíčového slova je možné text napsat a vložit do něj jeden odkaz. Odkazy se také velice často používají.

Původní a nová verze

  • Původní verzi textů najdete pod označením 1.0 a stále ještě jsou v naší nabídce.
  • Revoluční typ najdete pod označením 2.0.

blog
Nový typ splňuje veškeré předpoklady dnešních moderních vyhledávačů a dokonce i veškerá kritéria, která jsou zapotřebí, když vezeme v potaz zpětné odkazy. Články jsou efektivnější a stabilnější. Díky tomu je zajištěna dlouhodobá stabilita na Googlu, což je naší hlavní prioritou.
Jste ze Slovenska a máte zájem o naše služby? Připravíme pro vás i slovenské texty. Často spolupracujeme i se zahraničními klienty a zejména se slovenskými firmami a společnostmi.