Pořiďte si kvalitní a spolehlivé pomocníky

Jakmile si pořídíte na zahradu bazén je jasné, že získáváte skvělou zábavu pro horké letní dny, ale kromě toho také další starost, protože o celé koupací zařízení je potřeba se dobře, a hlavně pravidelně starat. Proto je nutné si pořídit také dostatek kvalitních přípravků pro úpravu a údržbu vody. Základem je samozřejmě chlor pro dezinfekci vody, dále jsou velmi potřebným pomocníkem testery vody, které Vás nejen upozorní na nedostatek chloru, ale také v jakých hodnotách se nachází PH vody. Právě stabilizátor PH vody je dalším důležitým prvkem pro úpravu vody.

bazénová hadice

Ve vyjmenovávání přípravků pro úpravu a údržbu vody bychom mohli pokračovat klidně dál, ale nesmíme zapomenout také, jak důležitou funkci mají pro úpravu vody pomocníci z řad příslušenství. Například pro úpravu vody za pomocí tablet jistě oceníte dávkovač nebo plovák, abyste mohli ochránit Váš bazén před znečištění v době, kdy jej nevyužíváte, se Vám bude hodit kvalitní krycí plachta a co teprve síťky pro vylovení nejrůznějších nečistot nebo vysavač pro dokonalé vyčištění Vašeho koupání.

A právě k připojení vysavače k filtraci a samozřejmě i pro připojení filtrace k bazénu nebo pro napouštění a vypouštění vody oceníte dalšího pomocníka, kterým je bezpochyby bazénová hadice. Ano, přesně tak, i když se to nezdá, tak bazénové hadice jsou velmi důležitým a potřebným pomocníkem každého majitele domácího koupání. Díky nim můžete propojit všechny součásti Vašeho koupacího zařízení.

hadice

V naší nabídce najdete hadice v základních dvou průměrech a velikostech, které odpovídají všem bazénům, filtracím a vysavačům. Naše produkty jsou vyráběny z kvalitního, pevného, odolného, a přitom dostatečně pružného plastu, který odolává působení přípravků pro úpravu vody. Jistě i vy budete s tímto pomocníkem velmi spokojeni a údržba Vašeho koupání bude díky nim snadnější a rychlejší.