S knihou za zábavou!

Nevíme jak se doma zabavit, když nemůžeme ven nebo nemáme žádné plány. Kniha Vám dopřeje netradiční zábavu, probudí fantazii a také procvičí mysl. Můžeme číst knihy, jaké chceme, je tolik příběhů.
otevřená kniha                                           
·         Můžeme číst detektivku, stát se vyšetřovatelem případu, nebo důležitým svědkem události, představivosti se meze nekladou.
·         Romantický příběh nadchne dámy i pány, láska, štěstí. Když se do knihy začteme, můžeme sedět na první schůzce z hlavní postavou právě my.
·         Hororové knihy, strašidelná a vzrušující zábava, staňme se na chvíli upírem.  Můžeme se vcítit do role oběti, každý na to ale není.
·         Scifi tématika, zaručí prožití chvil ve vesmíru a setkání s mimozemskou civilizací. Postavme si svou vesmírnou loď.
·         Pohádkové knihy, zaručeně potěší malé i velké čtenáře.  Můžeme se vydat na kouzelnickou školu, být vílou nebo princeznou.  Statečným rytířem nebo jedním se sedmi trpaslíků, můžeme být, čím chceme.
·         Když nechceme snít, probouzet představivost, můžeme číst příběhy ze života druhých. Přečteme si jiné životní příběhy, než prožíváme my.
·         Kuchařky, encyklopedie, odborná literatura to jsou knihy, které nás i něco naučí, dozvíme se nové informace a doplníme své znalosti.
 srdce z listů
Sedneme si na gauč nebo do našeho oblíbeného křesla, máme uvařený voňavý čaj. Oblečeme si teplé ponožky a přikryjeme se dekou. Vezmeme si knihu, kterou zrovna chceme číst. Kniha, která nás zabaví na dlouhé hodiny a vtáhne nás do děje. S knihou si procvičíme svou mysli a představivost, učme naše děti číst. Učme je, že číst knihy je zábava a legrace, když zrovna nemůžou jít s přáteli ven.
 
Když doma nemám žádnou knihu?
 srdce ze šnůry
Novinkou na trhu jsou tzv. E-booky, jsou to elektronické knihy. Jsou ke stažení a ke koupi na internetu. Můžeme si je přečíst na notebooku nebo chytrém mobilu, prodávají se i čtečky elektronických knih. Můžeme začít číst, i když nevlastníme žádnou knihu!

Nezařazené