Unikátní prvky v moderní domácnosti


Moderní bydlení je potřeba neustále vylepšovat, a stejně jako dokupuje oblečení do svého šatníku, musíme i ve svém bytě obměňovat nejrůznější prvky, doplňky a nábytek dřív, než se stanou zastaralými, a nemoderními. Co je právě v kurzu módního bydlení?

Osvětlení

Správně zvolené osvětlení je základ pozitivní nálady v každém bytě. Nejde však jen o dostatek světla, ale také o stylové svítidlo, které krásně doladí zbytek interiéru, a propojí všechny detaily. Do moderní domácnosti s industriálními prvky se nejlépe hodí lustr na lanku, který ačkoliv ze stropu visí, působí pevně a bytelně. Podle celkové výbavy bytu si pak zvolíte zda dáváte přednost lustru s kovovými prvky, extravagantnějšímu kousku, nebo svítidlu s dřevěnými prvky. Dále jsou pak velmi populární bodová svítidla, která jsou založena na jednoduchém, avšak atypickém designu, a nádherně tak zapadnou do zbytku domu, přičemž stále plní svůj účel. Vyhněte se však nákupům v prodejnách nabízející všehochuť, a pro svítidla si raději zajděte do obchodu zaměřeného pouze na prodej osvětlení. Pokud nemáte čas, pohodlně si vyberete na e-shopu Light4Home, který nabízí rozmanitý výběr svítidel všeho druhu, v nejlepší kvalitě, a za dostupné ceny.

lustry v kuchyni

Pohovky

Pohovka je jedním z nejužívanějších kousků nábytku v každé domácnosti. Jelikož v interiérovém směru nyní vítězí právě funkcionalizmus, měla by právě taková pohovka být. Žádné složité zaoblené tvary, ani květinové, nebo divoké vzory. Pohovka musí být nenáročná na údržbu, prostorná, a především nesmírně pohodlná. Na trhu jasně vítězí jednoduché barvy, které lze zkombinovat právě tak, aby doplňovaly zbytek domácnosti.

dřevěná podlaha

Podlahy

Co se podlah v moderních domácnostech týče, populární je rozhodně vinyl, který krásně drží strukturu. Na rozdíl od parket je nenáročný na údržbu, a na rozdíl od plovoucí podlahy se nedeformuje. Není chladný, takže po něm lze chodit na boso, a snadno se pokládá. Vinylové podlahy lze volit v mnoha vzorech, které krásně napodobí kámen, dřevo, i dlažbu.