Česká republika je jednou z nejkrásnějších zemí světa, to není fráze!

Výlety v Praze
Praha jich nabízí obrovské množství. A jestli se nechcete na Staroměstském náměstí mačkat s masou turistů, tak bych Vám doporučila, abyste si pronajmuli šlapadla a projeli se po Vltavě, nebo když dáváte přednost intelektuálnějším záležitostem, můžete navštívit jedno z velkého množství muzeí nebo nádherné, až ohromující výstavy. Pokud do Prahy cestujete s dětmi, nesmíte zapomenout na 5. nejlepší zoo na světě.
lázně karlovy vary.jpg
Nezapomenutelná Plzeň
I když je Plzeň proslavená svými pivovary, tak ty však nejsou to jediné, co lze vidět. Navštivte třeba DinoPark s děsivými zrůdami z dávných dob, které ocení především rodiny s dětmi.

Okouzlující Český Krumlov
Jestliže by Vaše kroky zamířily do Českého Krumlova, tak nesmíte zapomenout na Otáčivé hlediště, které je od roku 1992 na seznamu světového dědictví UNESCO.

Karlovy Vary
Chcete si odpočinout, ale k moři se Vám jet nechce, anebo nemůžete. Pojeďte do Karlových Varů, kde mimo lázní a kolonád můžete obdivovat podzemní vřídla, sklárnu Moser a mnoho dalšího, je jen na Vás, kam se vydáte.
Praha v zimě.jpg
Starodávné Brno
V Brně se mimo jiné nalézá starodávný a monstrózní hrad Špilberk, který nechal vystavit Přemysl Otakar II. ve 13. století, aby sloužil jako sídlo vládců Moravy, avšak panovník Josef II. nechal hrad přestavět na jednu z nejtvrdších věznic, jaká v tehdejší Evropě byla. Dnes Špilberk slouží převážně jako muzeum, takže můžete vidět stálé expozice, kasematy a rozhlednu.

Ostrava
Při návštěvě Ostravy nesmíte zapomenout na Dolní oblast Vítkovice, což je technická památka, kde můžete vidět černouhelný důl, koksovnu a vysokou pec. Dříve se zde těžilo uhlí, ale teď to je unikátní areál s největší expozicí hornictví v České republice.

Jak se píše i na stránce, tak Česká republika je velmi rozmanitá a za nezapomenutelnou dovelenou nemusíme ihned jezdit do zahraničí.