Levné a přitom úžasné ubytování v Budějovicích.

Chcete poznat jižní Čechy? A co všechno? Hlubokou, Kleť a děti by chtěli do zoo? A byli jste vůbec už v Budějovicích? Aha, tam ne. Ale to je čas napravit. Protože to pravé ubytování na vás čeká právě tam, v srdci jihočeského kraje. Opravdu je to tak. Budete mít na dosah vaše vytyčené cíle, ale navíc si prohlédnete historické centrum Budějovic, které určitě stojí za to. Jste zvědaví, cože je to za ubytování?

penzion

Tak vám ho trochu představíme. Je to penzion, který se může pyšnit skvělou polohou, je tak trochu mimo a přitom v pěším dosahu centra. Takže tady vás určitě žádní noční opilci, procházející pod okny, nebudou rušit. Auto si zaparkujete na parkovišti, které náleží penzionu, motorku dáte do garáže a můžete jít bydlet. K dispozici budete mít wifinu, lednici na chodbě, konvici na čaj a kafe, ale to ani nemusíte vařit, v penzionu si můžete připlatit snídaní, tak si nebudete muset v pokoji drobit pečivem. Když nebudete zrovna běhat venku, využijte třeba saunu, vířivku, nebo si dejte masáž. Na Hlubokou to budete mít opravdu jen kousek cesty a děti si přijdou také na své, hned při cestě budete mít zoologickou zahradu. A Kleť, ta je také, co by kamenem dohodil. Jestli jste turisté, vyjdete si tam pěšky, moc lidí tak, ale nechodí, většinou se vyvezou pohodlně lanovkou. Nahoře na vás bude čekat občerstvení. Dolů z Kletě už určitě sejdete, popřípadě sjedete, půjčují tam koloběžky.

budějovice

Hlavně si také vyhraďte den, dva na České Budějovice samotné, protože centrum určitě stojí za to vidět. Náměstí Přemysla Otakara II., barokní radnici i všechny ostatní výstavní domy centra se vám budou jistě líbit. Také neskutečně veliká Samsonova kašna, nebo Bludný kámen opředený legendami. Kapli, katedrálu, Černou věž, pochopitelně také nemůžete vynechat. Tak hurá na výlet s ubytováním v penzionu České Budějovice.