Péče o nemocné v Alzheimer Home je stoprocentní

Pokud váš příbuzný onemocněl Alzheimerovou nemocí a starost o něj se stává náročná a víte, že je nad vaše síly poskytnout mu maximální péči, obraťte se na nás . Pomůžeme vám.
Alzheimer Home je specializované zařízení poskytující komplexní služby pro osoby trpící Alzheimerovou nemocí či jiným typem demence a jejich rodinám. Je zřizován neziskovou organizací a je tak nestátním zařízením, zároveň ale registrovaným poskytovatelem sociálních služeb. Máte tedy jistotu profesionality, odbornosti a spolehlivosti.

babička

Komplexní služby a kvalifikovaný personál

O vaše blízké se zde postarají nepřetržitě po celých 24 hodin denně kvalifikovaní pracovníci. Cílem všech služeb je udržet klienta v rámci jeho možností maximálně samostatného a umožnit mu tak kvalitní život a důstojnost. Samozřejmostí je pak možnost společenského života adekvátně možnostem klienta, žádná izolace.

Poskytujeme sociální i zdravotnické služby prostřednictvím kvalifikovaných pracovníků. Váš blízký je u nás v absolutním bezpečí. Vašim blízkým je poskytnuta kvalitní zdravotní péče po všech stánkách díky spolupráci s mnoha odborníky.

Bezpečné bydlení pro vaše blízké

V areálu domova je tak zajištěno nejen příjemné a bezpečné bydlení, ale například také společenské vyžití, ordinace lékaře či park. Pro rodinné příslušníky tu je k dispozici restaurace s dětským koutkem. Své nemocné příbuzné tak můžete kdykoli navštívit. Strava zde poskytovaná je kvalitní a zdravá. Je také poskytována všem klientům.

dlaň

Díky širokému spektru služeb a s pomocí kvalifikovaných pracovníků a zázemí celého areálu jsem schopni se o vaše blízké postarat s láskou, úctou a naprostou profesionalitou. Umístěním k nám je neopouštíte, ale dáváte jim to nejlepší, co můžete, stoprocentní péči po celý den, kterou v domácích podmínkách nemůžete.

Nezařazené