Po čem ženské srdce touží, je otázkou i pro ženy samotné

Každý muž si přeje dopracovat se k hádance, po čem ženy touží. Je to bohužel, jak pro muže, tak i pro ženy velkou neznámou. Když se podíváme na to, kde se tato otázka vzala, dostaneme se k dvěma odpovědím:
–       Vzniklo to ze zoufalství muže, pochopit samotnou ženu.
–       Vyvinulo se to z faktu, že ženy nejsou nikdy s ničím spokojené.
děravé džíny
Možná, kdyby ženy nebyli tak ctižádostivé a nechtěli po mužích věčně nemožné, nebo kdyby se muži snažili více porozumět ženám a jejich potřebám, tak by toto propírané téma ani neexistovalo.
Je to přirozená lidská touha po nepoznaném mít něco, co nemáme. Některé ženy tomu rozumí a nesnaží se jít si za něčím, co není v jejich moci. Jiné zase zkoumají, tápou a často hledají, jestli nejsou nějaké možnosti, aby to šlo lépe. Dostáváme se tedy k ustavičné nespokojenosti, řekněme, že i nestálosti takových žen. Chtít od života víc a toužit pořád po něčem novém je svým způsobem i lidské, ale ženy, které vědí co chtějí jsou mnohem dříve „obsazené“ muži, než takové, které jsou pro ně velkým otazníkem.

Dejte ženě aspoň část z toho, co chce

A bude spokojená…. samozřejmě taky jenom zčásti. Pořád lepší, než nedopřát ji vůbec nic, co by ji mělo přivést ke štěstí. Všichni muži si myslí, že každá žena je náročná bytost, přitom by se mělo uvést, že někdy jenom (jakožto něžnější pohlaví) potřebuje cítit, že její osobnost má pro život nějaký smysl. Pokud ji snesete alespoň část jejího vytouženého nebe, dokážete ji, že je výjimečná, důležitá a žádaná. Nejenom dětem, by se měli plnit jejich sny a přání. Dospělí jsou toho hodní taktéž a ženy, o to víc.
žena a klobouk

Vše, co za tím vězí je v komunikaci

Ženy často touží po nepoznaném, takže se dá říct, že pokud na to nepřijdou ani neví, po čem vlastně jejich srdce prahne. Tady zůstává jenom jediné, mluvit s ní. Ptejte se, vyzvídejte, zajímejte se a rozebírejte. Třeba společnou komunikací docílíte pravdy a dopátráte k tomu, že to co si přeje, nebo by chtěla, ve skutečnosti ani nepotřebuje. Nevyvracejte ji její sny, podpořte ji v každém jejím kroku, možná to, že se bude moct vždycky někomu svěřit, nebo rozebrat možnosti ji nakonec bude stačit, i kdyby ji nemělo nic jiného vyjít. Ženě toho stačí ke štěstí málo, jen tomu stačí přijít na kloub.

Nezařazené