Vybrat správnou sedačku může být věda

Domov je zkrátka od toho, abychom si zde pořádně odpočinuli a nabrali sílu do dalších dnů. Ne každý má ale velký dům nebo místnosti, které mu dovolí si pořídit veškerý nábytek, který by se mu líbil, nebo i případně nabízel vysoké kvality pro údržbu nebo používání. S většími prostory si většinou hravě poradíme, jelikož nás neomezují tolik ve výběru a umístění. Horší je to rozhodně s malou místností, kdy musíme přemýšlet a také hodně měřit. Naštěstí se doba hodně změnila a tak se na trhu skutečně dá zakoupit i menší sedací souprava, která bude odpovídat našim představám.
stará kožená sedačka

Prostor bude rozhodující

Malý byt je sice na zařizování trochu náročnější, ale když se všechno promyslí a uspořádá, tak ani zde nebudeme zakopávat o nábytek nebo židličky, případně jiné překážky. V případě sedačky je důležité si na ni vyměřit správný prostor, to hodně záleží na rozměrech dané místnosti. Podle toho lze zakoupit tvar L nebo rovný dvou i třímístný. Poté je dobré se rozmyslet, zdali bude lepší rozkládací, s úložným prostorem a jaká dekorativní látka bude nejlepší. Rozhodující bude i barva, jelikož chceme mít vše pěkně ve správné barvě, tak přece nebude vyčnívat z designu bytu.
hala s posezením

Látka, kůže nebo eko?

Samozřejmě, že chceme, aby nám nová sedačka dělala radost dlouhou dobu. To ale právě hodně záleží i na potahovém materiálu. Rozhodně by měl splňovat několik požadavků. Aby byl trvanlivý, praktický, pohodlný, estetický, příjemný na dotek, barevně stálý a vysoce odolný. Že toho chceme moc? Ne, to jsou jen požadavky, které by měly být stěžejním kritériem pro kvalitní sedačku.
atypický obývák
Určitě bude dobré se při nákupu zaměřit i na čalounickou práci, aby nás pak nepřekvapila nějaká trhlina. Pokud naše pohovka není ve vybrané barvě, tak můžeme přistoupit na menší kompromis. Pokud barva nebude příliš extravagantní s designem, tak ji pak můžeme sladit polštářky, které se dají různě obměňovat. Při výběru bychom se neměli unáhlit, přece jenom se budeme na sedací soupravu dívat každý den po dobu několika let, tak ať se nám stále líbí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nezařazené